Mājas lapu izstrāde

Mājas lapas izstrāde katram uzņēmumam ir process, kam jāiziet cauri, ja uzņēmumam ir vēlme piesaistīt jaunus klientus, kas meklē tā sniegtos pakalpojumus vai preces internetā. Tāpat ir pietiekami daudz uzņēmumu, kam mājas lapa ir nepieciešama tikai informatīvam raksturam un kam tā nekalpo primāri klientu piesaistei. Lai arī kurai no uzņēmumu kategorijām Jūsu uzņēmums pieder, mājas lapas izstrāde ir process, kam vairāk vai mazāk nāksies iziet cauri.

Mans piedāvājums saistībā ar mājas lapu izstrādi ir domāts tiem uzņēmumiem, kas ir savā agrīnā attīstības stadijā un kam nav nepieciešama e-komercijas tipa mājas lapa, kā arī nav vēlmes vai iespēju atvēlēt mājas lapas izstrādei 100 vai vairāk latu.

Es piedāvāju izveidot vizītkartes tipa mājas lapu (gluži tādu, kāda ir šī mājas lapa, kurā esat ienākuši un pašlaik lasiet manu piedāvājumu). Vēlāk strādājot ar mājas lapu J;ūs varēsiet ātri un ērti pievienot jaunas sadaļas un apakšsadaļas, mainīt tekstus un pievienot attēlus - visas darbības, kas visbiežāk ir nepieciešamas strādājot ar mājas lapu. Vienīgais ierobežojums ir nosacīti nelielais mājas lapu dizainu skaits, tomēr, izmantojot Jūsu rīcībā esošos attēlus mājas lapas izstrādē, gala rezultātā būs iespējams panākt to, ka mājas lapas dizains būs unikāls un personisks un nereti krietni atšķirsies no sākotnējās dizaina versijas.

Šāda veida mājas lapas izstrāde Jums izmaksās robežās no 40 līdz 60 EUR, atkarībā no tā, kādas būs Jūsu vēlamās izmaiņas tajos mājas lapas dizainos, ko Jums piedāvāšu. Turklāt Jūs nepērkat "kaķi maisā", jo sadarbību mēs noslēdzam tikai pēc tam, kad būsim vienojušies par Jums pieņemamāko mājas lapas dizaina variantu.

Tādējādi šāda veida mājas lapas izstrāde uzņēmumam būs relatīvi lēta, tai pat laikā sasniegtais rezultāts būs optimāls biznesa pamatmērķu sasniegšanai. Turklāt izvēloties mājas lapu izstrādi veikt pie manis, piedāvāju arī vienlaicīgi izstrādāt mājas lapas struktūru atbilstoši SEO prasībām un optimizēt mājas lapu - lai attiecīgi pēc Jūs interesējošajiem atslēgvārdiem un frāzēm mājas lapa būtu atrodama Google rezultātos pēc iespējas augstākās pozīcijās.

Lai šis piedāvājums neizklausītos standarta formā un tīri formāls (kā to piedāvā vairums citi mājas lapu izstrādes uzņēmumi), zemāk ir neliela informācija par to, kādas pozīcijas un pēc kādiem atslēgvārdiem esmu sasniedzis saviem klientiem, kas izmanto manas izstrādātās mājas lapas:

Mājas lapa Atslēgvārds Pozīcija Google rezultātos
www.ziedupiegade.com ziedu piegāde 6.pozīcija
www.kazupuski.lv kāzu pušķi 1.pozīcija
  līgavu pušķi 1.pozīcija
  kāzu dekori 2.pozīcija

Papildus bonuss visiem mājas lapu izstrādes klientiem - Google Ads reklāmu kupons 60 EUR vērtībā!

Mājas lapu izstrādes portfolio: